Szukaj
  • Aliza

Wakacje na wyspie magii

Aktualizacja: 9 lis 2020

Majorka, tak bo o niej mowa, to wyspa magiczna. Turkusowe morze, plaże przepełnione złocistym i ciepłym piaskiem, piękne krajobrazy, słońce i serdeczni ludzie. To na pewno miejsce, które warto odwiedzić.Szukasz inspiracji na swoje wakacje? Majorka to miejsce, w którym przeniesiesz się do innej rzeczywistości, przepełnionej słońcem i spokojem.

Ta największa z wysp, należąca do archipelagu Balearów, to istna gratka dla poszukujących lokalizacji, która mogłaby zagwarantować zarówno plażowanie, dyskoteki, wycieczki po miasteczkach, górach jak i rozkoszowanie się kuchnią śródziemnomorską.


Popularne lokalizacje


Tak naprawdę, niemal każdy zakątek wyspy, pozwala wypocząć turyście. Jednak znajdziesz na wyspie miejsca szczególnie są uwielbiane przez turystów. Na północy są to miejscowości: Pollensa i Alcudia, na południu, stolica wyspy Palma i wschodnie wybrzeże - Cala d'Or.


Właściwie, w każde miejsce dość łatwo dotrzeć czy to samochodem, czy autobusem podmiejskim. Będąc na wyspie, koniecznie powinieneś odwiedzić, której z miasteczek Majorki. Spędzić dzień w Vallemossie czy w Deia, to jak przenieść się w czasie.


Na Majorce znajdziesz ogromną ilość atrakcji: i coś dla tych co lubią zwiedzać, lub oddać się szalonym zabawą w parku wodnym. O tym co warto zobaczyć na Majorce możesz przeczytać, co prawda po angielsku, w artykule: Things to do in Majorca

23 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2020 BY O CZYM CZYTAĆ

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now